30 Жовтня, 2023 р., 11:23
Її надає чат-бот «Юридичний порадник для ВПО». Проєкт створений за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні, його партнером є Мінреінтеграції.
30 Жовтня, 2023 р., 11:19
       Під головуванням Чогодарівського сільського голови Миколи ЗАЯЦ  27.10.2023 відбулось пленарне засідання XXXI  сесії.
27 Жовтня, 2023 р., 19:10
27 жовтня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку проведення іспитів на рівень володіння державною мовою».
27 Жовтня, 2023 р., 18:34
Ситуація з африканської чуми свиней на території України ускладнилась.  З початку року зареєстровано 15 випадків захворювання у 9 областях України (Чернігівська, Херсонська, Дніпропетровська, Чернівецька, Волинська, Кіровоградська, Закарпатська, Вінницька, Київська області.
27 Жовтня, 2023 р., 11:13
Про інклюзивне навчання та систему підтримки дітей з особливими освітніми потребами в регіоні під час воєнного стану, розповів на брифінгу директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.
27 Жовтня, 2023 р., 11:02
Серед змін до Податкового кодексу України, які набрали чинності у 2023 році, - введення мінімального податкового зобов’язання (МПЗ).
27 Жовтня, 2023 р., 08:39
Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.
26 Жовтня, 2023 р., 15:20
«Дія.Освіта» – національна освітня платформа актуальних знань та навичок, що застосовує новітню технологію «едьютейнмент» («Edutainment»), засновану на принципі «навчання як гра / розвага». Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного розвитку та успішної життєвої перспективи.