Р І Ш Е Н Н Я ХХХІ сесії VІIІ скликання

Додаток  до рішення 590  від 27.10.2023 Напрями діяльності та заходи Цільової Програми підтримки  військових частин  Збройних Сил України  та

підрозділів територіальної оборони на 2023 рік

ПАСПОРТ Програми «Питна вода» Чогодарівської сільської ради Березівського району Одеської області на 2023 - 2027 роки

Додаток 2  до Програми План заходів реалізації Програми «Питна вода» Чогодарівської сільської ради Березівського району Одеської області на 2023-2027 роки