Добірка корисних чат-ботів для ВПО

Ці програми допоможуть внутрішньо переміщеним особам знайти житло, влаштувати дитину в садок чи до школи, відшукати рідних тощо. У них ви отримаєте докладні інструкції для дій у таких ситуаціях.

«Дитина не сама»

Цей чат-бот пояснює, як діяти, якщо дитина загубилася, надає інформацію щодо можливості отримати тимчасовий прихисток тощо. Запустити його можна за «Знайди рідних»

«Знайди рідних»

Цей бот створили для пошуку родичів або друзів, з якими через війну і проблеми зі зв’язком було втрачено контакт. Також там можна залишити свої контакти, щоб вас теж могли відшукати у разі потреби. Чат-бот тут.

EducationUaBot

Тут міститься інформація про освітній процес в Україні та за кордоном. Можна дізнатися про те, як влаштувати дитину в садок чи до школи. Також доступна інформація про гуртки та дитячі заходи, відновлення документів про освіту тощо. Скористатися ним можна у Telegram і Viber.

SaveUA

Чат-бот для адресної допомоги, який об’єднує волонтерів і людей у пошуку житла, транспорту тощо. Він доступний у Telegram і Viber.

ТурБОТа про ВПО

За допомогою чат-бота можна знайти житло у новому регіоні, дізнатися, які документи необхідні для оформлення статусу ВПО, як і де отримати допомогу, адреси та номери телефонів ЦНАПів тощо. Щоб скористатися ним, перейдіть за посиланням.