Інформація щодо стану розвитку Чогодарівської територіальної громади

щодо стану розвитку Чогодарівської  територіальної громади

Розділ І. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГРОМАДУ

(герб, логотип громади (за наявності))- відсутній

1. Назва громади - Чогодарівська, адміністративний центр                            - с. Чогодарівка,  адреса: вул. Шкільна, 1, Березівський район, Одеська область.
    2. Кількість населених пунктів та загальна площа територіальної громади – 9 сіл.
    3. Чисельність населення у 2022 р., осіб 2021 особа, з них працездатного віку  1202 особи.
    4. Кількість зареєстрованих безробітних у 2022 р.  0 - осіб

Розділ ІІ. СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОФІЛЬ

2.1. Наявність планувальних документів по с. Володимирівка- відсутні.

(генеральний план- відсутній, план зонування території- відсутній,, детальний план території- відсутній,, стратегія розвитку громади – відсутня,  тощо)

2.2.  Місія та стратегічне бачення розвитку громади  невизначена.

(згідно зі стратегічними та програмними документами розвитку громади)

2.3. Інфраструктура:

2.3.1. Транспорт та дорожнє господарство

Автомобільна транспортна мережа складається з   автомобільних доріг загального користування та доріг і вулиць комунальної власності. Загалом на території громади знаходиться 30 вулиць, 5 провулків.

Протяжність   доріг   на   території   громади   складає:   всього   доріг   загального користування – 73,6 км.,  із них місцевого значення – 38,8 км., обласного значення- 28 км. та державного значення – 6,8 км

2.3.2. Газифікація та енергетика

Енергетичну інфраструктуру представляє: АТ «ДТЕК Одеські електромережі» (енергорозподільча компанія)  та ТОВ «ООЕК» (енергопостачальна компанія).

2.3.3. Тепло- водопостачання та водовідведення

Водопостачанням забезпечені с. Чогодарівка, Валентинівка, Бранкованове, Малігонове, Копійкове.  Використовується питна вода з індивідуальних криниць та свердловини.

Основним джерелом господарсько-питного водопостачання населених пунктів є природні ресурси підземних вод. Для забору підземних вод функціонує 11 артезіанські свердловини.

Найбільше свіжої води використовується у житлово-комунальному і побутовому господарствах – 424  м. куб. м. за добу. На території Чогодарівської громади на даний час діє 1 комунальне підприємство  КП «Чогодарівське», яке  обслуговується 454 абоненти.

Скидання зворотних вод у поверхневі водні об’єкти на території громади відсутнє.  Каналізаційні мережі в населених пунктах сільскої ради відсутні.

2.4.  Економічний потенціал

(інформація на 01.01.2023 щодо пріоритетних галузей економіки  із зазначенням бюджетоутворюючих підприємств,

Найбільші платники: СФГ «Бондаренко», ТОВ «Агромаркет-Експо»,  ТОВ «Райз-Агро», ТОВ «Перлина Агро». Середньомісячна заробітна плата на 01.01.2023 по галузі «Сільське господарство» склала - 6780 грн.

2.5. Культура, дозвілля, спорт

Станом на грудень 2022 року, сфера культури в Чогодарівській сільській раді забезпечується роботою 5 сільських клубів та 3 бібліотек. Працівниками клубів та учасниками художньої самодіяльності проводяться заходи відповідно до річних планів роботи, присвячені знаменним та календарним святковим датам України, особлива увага приділяється військово-патріотичному вихованню.

2.6. Охорона здоров’я

На території громади функціонують заклади охорони здоровя, а саме 5 фельдшерські пункти ,  які надають  медичну допомогу мешканцям сільської місцевості.

2.7. Освіта

Назва закладу освіти

Наповненість класів (груп)

учнями (вихованцями)

1.

Чогодарівський заклад загальної середньої освіти  Чогодарівської сільської ради Березівського району

Школа :11 класів, 107 учнів.

ЗДО:1 група 24 вихованці, на даний час працює дистанційно).

З 01.09.2022 року функціонує 4 інклюзивних класи

2.

Бранкованівський заклад загальної середньої освіти  Чогодарівської сільської ради Березівського району

9 класів, 53 учні.

З 01.09.2022 року функціонує 1 інклюзивний клас

3.

Малігонівська початкова школа Чогодарівської сільської ради Березівського району

3 класи, 18 учнів

2.8. Туризм  та  рекреація  - відсутній.

РОЗДІЛ ІІІ. ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ

3.1. Інвестиційні переваги

Чогодарівська сільська рада  розташована  на  півночі  Одеської  області. Адміністративний центр сільської  ради знаходиться в с. Чогодарівка, який розташований на відстані 135  км від м. Одеса до автомагістралі  Одеса-Київ       25 км.. Мінімальна відстань населених пунктів до адміністративного центру складає 5,3 км., максимальна 22,7 км. Зона доступності до потенційного адміністративного центру визначається на відстані не більш 20 км. з твердим покриттям. Найближча залізнична станція Затишшя на відстані 25 км. від смт.Ширяєве.

Чогодарівська сільська рада на заході межує з Затишанською селищною радою, на півночі з Захарівською селищною радою та Долинською сільською радою, на сході з Ширяївською селищною радою, на півдні з Цебриківською селищною радою.

3.1.1. Перелік провідних підприємств з іноземними інвестиціями, що діють  на території громади – відсутні.

(назва, юридична адреса, ПІБ директора, контактний телефон, електронна адреса)

Вказати інформацію щодо масштабних інвестиційних проектів, що перебувають на стадії реалізації за рахунок  вітчизняних та/або іноземних інвестицій  - відсутні.

3.2. Інвестиційні пропозиції, що передбачають залучення коштів вітчизняних та/або іноземних інвестицій

згідно з формами, що додаються:

• Анкета інвестиційного проекту
  • Анкета інвестиційного майданчику типу Greenfield

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Уповноважені особи координувати роботу з інвестором: Клімчук Олександр Петрович - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу  ради; Апалькова Наталія Вікторівна – начальник загального відділу Чогодарівської сільської ради, тел. робочий: +380982564131, e-mail:  chogodarivka.sr@ukr.net