Дата: 13.01.2024 17:19

Нині в Одеській області облаштовано 411 пунктів незламності.

У разі пониження середньодобової температури повітря, відключення електричної енергії споживачам та при необхідності забезпечення потреб населення, протягом двох годин буде додатково відкрито ще 401 пункт незламності.

Зазначимо, що у період з 26 листопада 2023 року по 10 січня 2024 року вже 31000 осіб відвідали пункти незламності на території Одеської області.

Максимальна кількість осіб, які одночасно можуть перебувати у пунктах незламності складає близько 62000 осіб.

Ці пункти надають безкоштовний доступ до інтернету, гарячих напоїв та можливість зарядити електронні пристрої.

Ініціатива спрямована на допомогу тим, хто потребує захисту від холоду та може зазнати негативних наслідків через погіршення погодних умов.

Бережіть себе та будьте завжди готові до можливих непередбачених обставин!

Більш детально дивіться у відео: