08 Листопада, 2023 р., 10:56
Уряд ухвалив постанову про старт експериментального проєкту. Батьки дітей до 16 років зможуть оформити дозвіл на тимчасовий виїзд дитини за кордон онлайн. Послуга буде доступна в Дії. Кілька кліків — і документ готовий, без особистої присутності обох батьків, стосів документів та поїздок до нотаріуса.
07 Листопада, 2023 р., 15:14
Очікувати негоду слід  вранці та в першій половині дня 8 листопада 2023 року.
07 Листопада, 2023 р., 15:08
Відтепер для оформлення виплат ВПО має звертатись одна людина від всієї сімʼї, а не кожен член родини окремо. Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання у розмірі 3 тисяч гривень особам з інвалідністю й дітям і 2 тисяч гривень для всіх інших внутрішніх переселенців.
07 Листопада, 2023 р., 15:00
Учора, 6 листопада, в Україні набрав чинності закон про заборону використання та розповсюдження салютів, феєрверків та петард класів F2, F3, F4.
07 Листопада, 2023 р., 10:25
Продовжуємо розглядати, як підтримати дитину в складні часи — повернути відчуття стабільності й безпеки, навчити піклуватися про себе. Ми вже знаємо, що важливо дотримуватися режиму дня. Що ще? Проговорювати тривожні події, що відбулися.
06 Листопада, 2023 р., 09:49
02 листопада Алла СТОЯНОВА директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА провела з представниками територіальних громад нараду, на якій обговорили деталі агрохімічної паспортизації земель. Також приділили увагу питанням, які виникають у представників органів місцевого самоврядування під час укладання договорів оренди, методології розрахунку відсоткової ставки, нормативно-грошової оцінки, інвентаризації земель та ін.