24 Листопада, 2023 р., 11:01
Найчастіше інфекція ботулізму міститься в таких продуктах, як гриби домашнього консервування, копчена або в'ялена риба, м'ясні та ковбасні вироби, бобові консерви.
24 Листопада, 2023 р., 10:59
В Одеській ОВА провели чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» разом із представниками органів місцевого самоврядування, силовим блоком та громадськістю.
24 Листопада, 2023 р., 09:36
          В зв’язку із виходом активного південного циклону з 26 по 27 листопада 2023 року очікуються складні погодні умови:
23 Листопада, 2023 р., 15:33
Попри несприятливі погодні умови цьогоріч фермери зібрали 528,6 тис. тонн овочів з 38,9 тис. гектарів.
23 Листопада, 2023 р., 15:30
Не оподатковується дохід громадянина, отриманий як компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно відповідно до Закону № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» (далі – Закон № 2923).
22 Листопада, 2023 р., 14:43
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів  RASFF № 2023. 8018, стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортер: DROSERO NRADE S. M. P. C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «ФУДКОМ» вул. Залізничне шосе 57, м. Київ,01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл.).
21 Листопада, 2023 р., 14:25
     Під головуванням Чогодарівського сільського голови Миколи ЗАЯЦ  21.11.2023  року відбулася  XXXII  позачергова сесія VIII скликання  .
21 Листопада, 2023 р., 11:21
Цивілізаційний вибір України незмінний - це свобода, демократія, європейські цінності. Це повага до прав людини та гідності кожного.
20 Листопада, 2023 р., 11:51
І дітям, і дорослим важливі похвала та підтримка. Але від звичайного «молодець» може розвинутися певна залежність, або з часом дитина сприйматиме цю похвалу як нещиру.
20 Листопада, 2023 р., 11:50
Основною метою є знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту, сприяючи створенню безпечного інформаційного середовища для українських громадян.