19 Грудня, 2023 р., 10:05
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023. 8646, стосовно виявлення високого вмісту летючих компонентів і сильного неприємного запаху в силіконових чашках з ручками (походження з Китаю), що експортувалось з Республіки Словенія (відправник: Apollo d.o.o., Ptui) до України  (отримувач: ТОВ «ВЕСТ СЕЙЛ ГРУП» вул. Кольберга 3-А, м. Львів, 79013).
18 Грудня, 2023 р., 09:01
Усі ми час від часу відчуваємо тривожність. Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго — від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність — це не просто напружений день чи занепокоєння.
18 Грудня, 2023 р., 08:56
Порядок денний заходу був присвячений двом ключовим темам: євроінтеграції України і співпраці з міжнародними партнерами та питанням від громад, міст та областей.
16 Грудня, 2023 р., 09:37
«Наступного року маємо опрацювати разом з Євросоюзом вже деталі предметні, вже рамкові для переговорів і почати процес повної інтеграції наших інституцій – державних інституцій, правових норм та реалій життя до стандартів Євросоюзу. Це не лише робота законодавча щодо законів та правил, але і щодо реалій нашого життя, які мають бути саме такими, щоб дійсно відчувалось, що Україна готова до вступу. Це спільне завдання всіх в Україні: хто працює в системі державної влади та місцевого самоврядування», - наголосив Володимир Зеленський.
15 Грудня, 2023 р., 16:56
Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП, відповідно до листа Державної казначейської служби України від 12.12.2023 № 11-06-06/23778 (вх, ДПС від 13.12.2023 № 123251/5), інформує платників податків про режим роботи банківської системи України та Казначейства в період завершення бюджетного 2023 року та на початку 2024 року.
14 Грудня, 2023 р., 13:20
Румунія - важливий партнер для Одеської області. Одним із потужних проектів – будівництво мосту через Дністровський лиман. Це підсилить безпеку та зменшить відстань до Чорноморських і Дунайських портів. Реалізація проєкту може взаємодіяти з Чорноморською окружною автомагістраллю, забезпечуючи мультимодальність переміщень.
14 Грудня, 2023 р., 13:18
На засіданні групи, разом із представниками органів місцевого самоврядування, силовим блоком та громадськістю, розглянули чергові сумнівні тендери. Зокрема закупівлю іспанських платанів на 100 тисяч, какао на майже півмільйона та цукерок на 795 тисяч.
14 Грудня, 2023 р., 12:52
Ця дата відзначається щорічно у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. День пам’яті встановлено в Україні «…з метою гідного відзначення мужності, самовідданості та високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС…» згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» від 10 листопада 2006 року № 945/2006.