08 Березня, 2024 р., 11:34
      Можливість та переваги грантових програм для ветеранів, ветеранок та другого з подружжя, а також мотивування населення подавати заявки на грант для створення або розширення підприємництва.
08 Березня, 2024 р., 09:47
Буває, зустрічаємо військових або дізнаємося, що перед нами ветеран чи ветеранка, зринає думка — як подякувати людині за службу так, щоб не бути навʼязливим, не бовкнути зайвого, не образити?
07 Березня, 2024 р., 16:36
На теренах Одещини у розпалі ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".
07 Березня, 2024 р., 15:45
В порядку денному засідання обговорення проведення деяких публічних закупівель територіальними громадами. Лейтмотив засідання - максимальна допомога ЗСУ!
05 Березня, 2024 р., 13:59
На виконання рішень  засідань роботи робочої групи Одеської ОВА «Прозорість та підзвітність» начальником Березівської РВА Віталієм Лабушем особисто та відповідальними за напрямок публічних закупівель спеціалістами Березівської районної військової адміністрації проводиться щотижневий аналіз оголошень публічних закупівель територіальних громад Березівського району.
05 Березня, 2024 р., 13:48
Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.
05 Березня, 2024 р., 13:33
Ми всі, безперечно, пишаємося нашими захисниками, радіємо їхнім перемогам, надихаємося їхньою стійкістю. Коли зустрічаємо військових або хочемо подякувати ветеранам, емоцій буває через край, та варто пам’ятати, що перед нами — воїни, які гідно виконували свій обов’язок та ризикували життями.