25 Вересня, 2023 р., 10:39
В Одеській області призупинили посівну кампанію озимої пшениці. Це пов’язано з посушливою погодою та відсутністю вологи.
24 Вересня, 2023 р., 11:21
Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!
23 Вересня, 2023 р., 14:06
Делегація обласної державної адміністрації за дорученням начальника ОВА Олега Кіпера бере участь у шостому щорічному форумі «Середземноморʼя майбутнього».
23 Вересня, 2023 р., 12:36
Роботодавці можуть отримати компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
22 Вересня, 2023 р., 09:12
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до положень чинного законодавства України, починаючи із 01.01.2022 втратили дію пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) або програмних РРО, а тому фізичні особи-підприємці (крім платників єдиного податку першої групи) при здійснені розрахунків за товари (послуги) зобов’язані застосовувати РРО або програмні РРО на загальних підставах.
22 Вересня, 2023 р., 09:09
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що на офіційному вебпорталі ДПС Головна/БАНЕР/Програмні РРО (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/) розміщено банер «Програмні РРО» з інформацією про форми програмних реєстраторів розрахункових операцій, інструкціями щодо заповнення форм, кодифікатором адміністративно-територіальних одиниць та територіальних громад можна ознайомитися за посиланнями: