28 Вересня, 2023 р., 13:32
В умовах війни маємо особливо дбати про дитячу психіку. Неважливо, що саме пережила дитина: евакуацію, постріли чи звуки сирен — усе це для неї може стати травматичним досвідом.
28 Вересня, 2023 р., 13:28
Компенсація на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб сплачується за умови працевлаштування зареєстрованих ВПО на умовах строкових трудових договорів і збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплат у два рази.
28 Вересня, 2023 р., 13:23
Вже другий рік освітній процес відбувається у найскладніший для України час – в умовах повномасштабної війни.
28 Вересня, 2023 р., 13:16
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.6455-fup 12, стосовно виявлення Ваcillus cereus в соусах з Нідерландів (виробник: Lekkerkerker Food, Netherlands) до України (отримувач: «ЯН ДЖЕНЕРАЛ ПРОДАКТС Україна», проспект Повітрофлотський 66, м. Київ, 03151).
28 Вересня, 2023 р., 09:57
Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи із заміни покрівлі 12 житлових будинків, загальна сума робіт складає 3,076млн.грн.
26 Вересня, 2023 р., 11:39
Мінветеранів постійно працює над створенням належних умов для якісної реінтеграції у суспільство Захисників і Захисниць. Зокрема, над отриманням ними доступних медичних послуг та лікарських засобів. Разом з НСЗУ Національна служба здоров'я України Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам, які є шляхи отримання ліків безоплатно.
26 Вересня, 2023 р., 11:37
«Все норм» — найпростіший спосіб уникнути неприємної розмови. Бо ж раптом ми когось образимо чи здамося надто вразливими. Та чи справді це «норм»?
25 Вересня, 2023 р., 15:52
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265 ), зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону № 265.
25 Вересня, 2023 р., 15:48
Головне управління ДПС в Одеській області інформує про функціональні можливості програмного забезпечення безоплатного програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) від Державної податкової служби України (ДПС).