21 Жовтня, 2021 р., 13:22
В системі охорони здоров’я Одещини відбуваються серйозні зміни – по всій області масштабно будуються приймальні відділення лікарень в рамках президентської програми “Велике будівництво”. Вже зараз, відзначає голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, можна впевнено сказати, що програма суттєво змінить обличчя одеської медицини, підвищить її рівень і одночасно закладе фундамент для подальших трансформацій. За словами Володимира Зеленського, через 4-5 років в Україні повинні побачити, що таке сучасні лікарні та доступна медицина.
21 Жовтня, 2021 р., 13:21
Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький провів чергову апаратну робочу нараду. В ході засідання було розгляданню та обговоренню питання використання коштів комунальними установами, закладами, підприємствами, координацію діяльності яких покладено на структурні підрозділи облдержадміністрації, за дев’ять місяців 2021 року. Із зазначеної теми доповів директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА Дмитро Радулов.
21 Жовтня, 2021 р., 10:20
ОДА на фейсбуці
21 Жовтня, 2021 р., 10:18
Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 21.10.2021 р.  21.10.2021  Пресс служба
11 Жовтня, 2021 р., 10:19
ІНСТРУКЦІЯ ПРО ЗАХОДИ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ТА БОРОТЬБИ ЗІ СКАЗОМ ТВАРИН
29 Вересня, 2021 р., 10:24
Сьогодні День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.
27 Вересня, 2021 р., 10:17
Оновлена інформація про пробацію
20 Вересня, 2021 р., 13:07
Розпочався сезон цвітіння амброзії полинолистої і люди вже відчувають симптоми алергії, що викликає ця небезпечна рослина.