Інформацiя щодо вступу до ВВНЗ та служби за контрактом В ЗСУ

Дата: 24.05.2024 18:49

ШУКАЄШ ГІДНУ ТА СТАБІЛЬНУ РОБОТУ, БЕРЕЗІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ЗАПРОШУЄ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ - СТАТИ ПРОФЕСІОНАЛОМ, ЗАХИСТИТИ СВІЙ ДІМ. САМОСТІЙНО ВИБЕРИ МІСЦЕ СЛУЖБИ ТА ВІЙСЬКОВУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ!

Держава Вам гарантує:

* стабільне щомісячне грошове забезпечення від 20000 гривень;

* додаткове винагорода при виконанні бойових завдань понад 3300 гривень, за кожен день виконання;

* винагорода за підписання першого контракту понад 24000 гривень;

* одноразова грошова винагорода при переміщенні до нового місця служби в розмірі не менше щомісячного грошового забезпечення;

* забезпечення військовою формою;

* безкоштовне 3-х разове якісне харчування;

* грошова компенсація за піднайом житла;

* можливість безкоштовного проживання в службових приміщеннях (казармах), або дома на Ваш вибір.

* щорічна основна відпустка тривалістю не менше 30 діб;

* щорічна матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі не менше щомісячного грошового забезпечення;

* соціальний захист Вас та вашої сім’ї;

* безкоштовне медичне обслуговування у закладах охорони здоров’я;

Військовослужбовці у разі укладення першого контракту мають право на компенсацію 50 відсотків першого внеску за кредитом, забезпеченим предметом іпотеки відповідно до Умов забезпечення приватним акціонерним товариством "Українська фінансова житлова компанія" доступного іпотечного кредитування громадян України, та додатково 100 тисяч гривень після першого року військової служби, та ще 100 тисяч гривень після другого.

Військовослужбовці у разі укладення контракту мають право протягом трьох місяців з дати укладення такого контракту отримати сертифікат на купівлю транспортного засобу в розмірі 150 тисяч гривень в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Сертифікат на купівлю транспортного засобу видається військовослужбовцю при укладенні контракту лише один раз.

Окрім того, військовослужбовцям під час проходження служби не будуть нараховуватися штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, зокрема, банками, а також проценти за користування кредитом, окрім кредитних договорів щодо придбання майна або автомобіля.

Про всі переваги військової служби за контрактом за телефонами:

Call center Одеського ОТЦК та СП: (048) 412-50-02

Березівський РТЦК та СП: 098-86-80-143, 066-12-13-848