ЗБІР - ЗАКРИЄМО НЕБО ОДЕЩИНИ!

Дата: 22.05.2024 09:03

Від початку повномасштабного вторгнення Одеська область зазнає регулярних атак з повітря різними видами криталих ракет та дронами-камікадзе типу «Shahed». Останні місяці атаки посилилися — обʼєкти критичної інфраструктури, освітні та медичні заклади, житлові квартали Одеси та області стали мішенями для ударів. Крім того, регіон є транзитною зоною для ударних безпілотників, які ворог майже щоночі запускає з Півдня для ударів по всій території України, руйнуючи наші міста та загрожуючи життю мільйонів українців.

Безпілотні літальні апарати типу «Shahed» застосовуються зазвичай у темну пору доби, тому сили ППО потребують засобів, які підвищують видимість БпЛА та можливість їхнього знищення, -«комплекси світлових прожекторів». Маючи такі комплекси в достатній кількості, мобільні групи ППО зможуть швидше виявляти та знищувати цілі, запобігаючи нищівним ворожим ударам.

Проєкт реалізовується спільно із Одеською обласною державною адміністрацією.

Зробити внесок: https://payhub.com.ua/#/payment/c-99043