Інформація щодо податкових зобов'язань!

Дата: 09.05.2024 11:16

Шановні мешканці громади!  Ми звертаємося до Вас із важливою інформацією щодо податкових зобов'язань. Наша громада зобов'язана дотримуватися законодавства щодо сплати податків, щоб забезпечити функціонування місцевих служб та розвиток інфраструктури.

На жаль, ми бачимо, що велика кількість мешканців мають податковий борг перед громадою станом на 01.05.2024 року. Це серйозна справа, яка може мати негативні наслідки для всієї нашої спільноти.

Прохання до тих, хто має податкові заборгованості по сплаті мінімального податкового зобов’язання за 2022 рік, негайно звернутися до органів ДФС для вирішення цього питання (подати до податкової заяву, надати копію договору та витягу з Витягу з державного реєстру речових прав про реєстрацію права оренди, якщо таке існує).

У разі відсутності вищевказаних документів зверніться до господарств у який знаходяться Ваші паї - ТОВ «АГРОМАРКЕТ-ЕКСПО», ТОВ «РАЙЗ-АГРО», ТОВ «Перлина АГРО» та інші.

Звертаємо Вашу увагу на те, що невирішені податкові питання можуть призвести до серйозних наслідків, включаючи пені, штрафи та інші санкції.

Дякуємо за Ваше розуміння та співпрацю.