Оновлені сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини

Дата: 09.04.2024 09:24

Покинули домівку через війну, але досі не маєте довідки внутрішньо переміщеної особи? Повернули сервіс у Дію зі зручними оновленнями та доопрацюваннями, які впроваджували спільно з Міністерством соціальної політики.

Відтепер оформлюйте довідку та грошову допомогу від держави за кілька кліків одразу на всю родину: на себе, чоловіка або дружину та дітей. Раніше кожен член родини оформлював заяву особисто на себе.

Також отримуйте довідку й виплати на дітей, які народилися вже після переїзду — дані про них автоматично підтягнуться зі свідоцтва про народження. Все зручно й без черг в установах.

Як скористатися сервісом?

1. Оновіть Дію -> Зайдіть у застосунок та натисніть -> Сервіси -> Послуги для ВПО -> Допомога для ВПО.

2. Вкажіть своє поточне місцеперебування та підтвердьте геолокацію.

3. Якщо подаєте заяву на партнера чи дитину — додайте інформацію про них.

4. Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати грошову допомогу.

5.Вкажіть, яка допомога вам необхідна — потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці, та залиште контактні дані.

Довідка ВПО зʼявиться поруч з іншими цифровими документами, а кошти надходитимуть на картку єПідтримка за всіх членів родини. Клік-клік — і готово .

Сервіс доступний лише для українців, які ще не мають довідки ВПО.

Швидко, зручно та без бюрократії. Як завжди — з турботою про вас!

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерство соціальної політики України за підтримки Фонд Східна Європа, а також UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансування Уряду Швеції в межах «Проєкту підтримки Дія».