Долучайтеся до проведення інформаційної кампанії ГО руху “Всі разом!” на підтримку сімейних цінностей

Дата: 07.03.2024 09:15

Руслан Кухарчук, голова руху “Всі разом!”, зазначає: «Сім’я і Україна – базові і фундаментальні цінності кожного патріота. Саме вони найбільше мотивують Сили оборони на фронті. Сьогодні ми всі єднаємося, щоб захистити і зберегти головне».

Згадаємо заповіт військового Святослава Кондрата, який він залишив за 10 днів до своєї загибелі на фронті: “Хочу звернутись до всіх присутніх, до поки ми б’ємось на фронті, будь ласка, оберігайте наш тил. Неважливо від якої країни чи організації йдуть нав’язування нам чужих наративів – ми маємо зберегти сильну та консервативну Україну. Це наш пріоритет. Тільки ми разом можемо збудувати ту країну, про яку всі мріємо”. Воїн встиг сказати важливе звернення до українського народу. У його останній промові і є ця головна суть “Захищати сім’ю в Україні!”.

Запрошуємо вас приєднатися до розповсюдження та встановлення подібних білбордів у містах України. У разі розміщення просимо зробити фото та повідомляти офіс руху.

Докладно за посиланням: https://vsirazom.ua/…/ruh-vsi-razom-prezentuye-makety…