Зброя, яка змінює хід війни. Все про українські дрони — у колонці Михайла Федорова для Української правди

Дата: 24.02.2024 12:16

БпЛА змінили доктрину ведення війни. За два роки дрони, які знімають весілля, перетворилися на зброю, що може знищити російську техніку за мільйони доларів.

У 2023 році держава виділила рекордний бюджет на дрони — 40 млрд гривень. Закупівлі БпЛА зросли в сотні разів, якщо у 2022 році закупили 500 FPV-камікадзе, то у 2023-му їх кількість збільшилася до 10 тисяч.

90% дронів, які влучають в інфраструктуру в росії, знищують кораблі в Чорному морі та не дають ворогу спокійно спати — українські. У 2023 році в межах проєкту Армія дронів законтрактували більш ніж 300 тисяч БпЛА, майже всі — українського виробництва.

На УП вийшла колонка Михайла Федоров, де він розповів про зміну законодавства у виробництві й закупівлі БпЛА, навчання операторів, Сили безпілотних систем та всі ключові результати нової політики у сфері дронів.

Читайте за посиланням — https://www.pravda.com.ua/articles/2024/02/21/7442817/