5 лютого на Одещині стартував ІІ ( територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

Дата: 20.02.2024 06:18

За перші два змагальні тижні 6471 учень відчув себе на одній хвилі зі спортивною молоддю країни та долучився до запеклої боротьби за перемогу в обраному виді спорту.

Отже, на спортивних аренах 65 територіальних громад області змагалися 44 команди з баскетболу (дівчата), 84 команди з баскетболу (юнаки), 157 команд з волейболу (дівчата), 183 команди з волейболу (юнаки), 95 команд з футзалу, 14 - зі спортивного орієнтування та 24 - з черліденгу. Кожна збірна була сповнена рішучості перемагати.

У результаті маємо 23 команди з баскетболу (дівчата), 31 команду з баскетболу (юнаки), 37 команд з волейболу (дівчата), 27 команд з волейболу (юнаки), 29 команд з футзалу, 14 - зі спортивного орієнтування та 23 - з черліденгу, які зробили серйозну заявку на успіх і потрапили в наступний етап.

Подяка тренерам, амбасадорам, уболівальникам та всім, хто об'єднує, активно підтримує і надихає команди! А нашим юним спортсменам зичимо нових яскравих вражень та високих здобутків! Змагання тривають!