Березівського району Одеської області

Держава закуповуватиме дрони за найвигіднішими цінами. Уряд ухвалив революційну постанову!

Дата: 02.02.2024 09:26

Тепер закупівля масмаркет-БпЛА відбуватиметься через систему Prozorro. Кабінет Міністрів підтримав постанову, яка стосується постачальників масових дронів іноземних виробників.

За останній рік кількість постачальників БпЛА збільшилася в десятки разів, тому на ринку зʼявилася висока конкуренція. Постанова надасть рівні умови для доступу до державних контрактів, завдяки конкуренції держава зможе вибирати постачальника з найвигіднішими цінами.

Уся чутлива інформація, як-от строки та місця поставок, буде закритою для широкого загалу. Так цими не даними не зможуть скористатися вороги.

Створюємо прозорі та чесні умови для постачальників БпЛА.