З початку повномасштабного вторгнення Одещина отримує партнерську підтримку та гуманітарну допомогу від Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

Дата: 18.01.2024 13:17

Дуже вдячні партнерам за підтримку. Відповідна допомога включала в себе у 2023 році непродовольчі товари та предмети гігієни, заходи у сфері водопостачання, багатоцільову грошову допомогу, медичну допомогу та заходи у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, сприяння колективним центрам, у тому числі, робота з дітьми включаючи ВПО та організацію простору для них, захист та інші види допомоги. Зокрема:

– генератори потужністю 24 кВт для закладів соціальної інфраструктури (будинків-інтернатів), що опікуються в тому числі внутрішньо переміщеними особами;

– бойлери для закладів соціальної інфраструктури та охорони здоров’я;

– Було проведено капітальний ремонт відділення № 12 Одеської обласної психіатричної лікарні № 2.

Станом на сьогодні відділення частково відремонтоване, за запитом директора лікарні надано 20 функціональних ліжок з протипролежневими матрацами та постіллю, 4 прилади моніторингу стану пацієнтів, 4 кислородні концентратори, 2 помпи для ентерального харчування та медичний відсмоктувач.

Також лікарні було передано обігрівачі для води, кухонні набори, стільці, ковдри та інші необхідні для побуту пацієнтів товари.

Так, сьогодні під час зустрічі з регіональним менеджерм МОМ в Україні Афсаром Ханом заступник голови ОДА Сергій Кропива подякував за допомогу, яку організація надавала області у минулому році. І наголосив на важливості подальшої співпраці. Обговорили можливості підтримки та реалізації проєктів у 2024 році, зокрема, у сфері діджитал.

Також обговорили залучення партнерської допомоги у розвиток реабілітаційного напрямку.

Дякуємо партнерам за спільну синергію та підтримку!

Не стоїмо на місці! Крок за кроком втілюємо в життя соціально важливі проєкти!