Відкриття Центру надання адміністративних послуг в Чогодарівській сільській раді

Дата: 25.12.2023 13:17

Сьогодні 25.12.2023 року в Чогодаріській сільській раді урочисто відкрито в Центр надання адміністративних послуг Чогодарівської  сільської ради.

В даному відділі будуть надавати населенню 200  адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг Чогодарівської сільської ради  розташований за адресою: 66822, Одеська область, Березівський район, с.Чогодарівка, вул. Шкільна, 1.

Також  утворено віддалені робочі місця ЦНАП Чогодарівської сільської ради при старостинських округах. Так утворено 2 віддалених робочих місця:

1) 66820, Одеська область, Березівський район,   с.Малігонове, вул. Шкільна, 7.  Адміністратор - Ясніцька Любов Іванівна;

2) 66821, Одеська область, Березівський район, с.Бранкованове,  вул.Центральна, 50. Адміністратор - Должанська Ольга Володимирівна.

Затверджено графік роботи ЦНАП та віддалених робочих місць ЦНАП:

Понеділок – четвер: 8:00 – 17:00

П'ятниця : 8:00 – 16:00

Субота - Неділя :  Вихідний

Віддалені робочі місця ЦНАП

с. Малігонове, с. Бранкованове:

Понеділок – четвер: 8:00 – 17:00

П'ятниця : 8:00 – 16:00

Телефони та електронні пошти:

ЦНАП: тел.: +380982564131

Ел.адреса: chogodarivka.sr@ukr.net

Веб-сайт: https://chogodarivska-gromada.gov.ua

Віддалене робоче місце  ЦНАП с. Малігонове , адміністратор Ясніцька Любов Іванівна, тел. +380982564131, електрона пошта – maligonivska_sr@i.ua

Віддалене робоче місце  ЦНАП с. Бранкованове, адміністратор Должанська Ольга Вододимирівна, тел. +380982564131, електрона пошта                -  brankowaniwska@ukr.net

Центр надання адміністративних послуг Чогодарівської сільської ради утворено, як постійно діючий робочий орган.

Для здійснення матеріально-технічного та організаційного забезпечення та організації забезпечення  діяльності  ЦНАП в Чогодарівській сільській раді утворено  структурний підрозділ – відділ організації надання адміністративних послуг.

Структура відділу організації надання адміністративних послуг Чогодарівської сільської ради:

Начальник відділу – АПАЛЬКОВА Наталія Вікторівна;

Адміністратор - ВІРЧЕНКО Ірина Іванівна;

Адміністратор – СЕРБІНА Ольга Леонідівна;

Державний реєстратор - МАРУЩЕНКО Ольга Олександрівна.

На веб-сайті Чогодарівської сільської ради утворено розділ – Центр надання адміністративних послуг.

Посилання  на веб-сайт  Чогодарівської ТГ  https://chogodarivska-gromada.gov.ua/  .  Посилання на розділ ЦНАП Чогодарівської ТГ:  https://chogodarivska-gromada.gov.ua/reglament-roboti-viddilu-onap-09-04-30-14-12-2023/ .

Голова Чогодарівської сільської ради Микола ЗАЯЦ привітав працівників з відкриттям ЦНАП,  та побажав плідної праці.