Виступ Президента України Володимира Зеленського на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад.

Дата: 16.12.2023 09:37

«Наступного року маємо опрацювати разом з Євросоюзом вже деталі предметні, вже рамкові для переговорів і почати процес повної інтеграції наших інституцій – державних інституцій, правових норм та реалій життя до стандартів Євросоюзу. Це не лише робота законодавча щодо законів та правил, але і щодо реалій нашого життя, які мають бути саме такими, щоб дійсно відчувалось, що Україна готова до вступу. Це спільне завдання всіх в Україні: хто працює в системі державної влади та місцевого самоврядування», - наголосив Володимир Зеленський.