25 листопада в Україні вшанують пам’ять жертв Голодоморів. "Запали свічку пам'яті".
Цього року українці вшановують 90-ті роковини Голодомору-геноциду 1932–1933 років. Внаслідок Голодомору і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 рр. Україна втратила мільйони людських життів.
У 1932–1933 роках навмисно створений голод забрав, за різними оцінками, від 3 до 7 мільйонів життів. Голодомор відбувався на всій території радянської України, а також на Кубані та Поволжі, де на той час масово проживали українці. За демографічними даними, найбільше постраждало населення на території сучасних Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.
Долучіться у цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання.
Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів. Запаліть свічку пам'яті у своєму вікні на знак скорботи за загиблими та віри в перемогу України.
Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.