При ОВА утворили Регіональний Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, як консультативно-дорадчий орган Одеської обласної державної адміністрації (Одеської обласної військової адміністрації).

Дата: 09.11.2023 09:16
Кількість переглядів: 149

Відповідне розпорядження підписав голова (начальник) Одеської ОВА Олег Кіпер.

Ключові завдання – взаємодія для покращення інвестиційної привабливості й конкурентноспроможності регіону. Планується робота над проєктами нормативно-правових актів, держпрограм і стратегій, аби врахувати інтереси громад. Дієва і прозора співпраця з органами місцевого самоврядування.

Офіс приверне увагу до вирішення нагальних питань у громадах на центральному рівні. А це підвищення якості життя у громадах.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано