На Одещині триває підготовка "Пунктів незламності" до осінньо-зимового періоду, про це розповів під час брифінгу Сергій Готко - директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської ОВА.

Дата: 19.10.2023 15:38

812 пунктів незламності буде працювати в Одеській області цієї зими, з них повністю готові до відкриття 791 пункт, а 21 вже працює з 1 жовтня.

“Пунктами незламності займаються не тільки ДСНС, Національна поліція і державні і комунальні підприємства, але і представники відповідального бізнесу, так було і в минулому році”, – зазначив Сергій Готко.

В цьому році дізнатися, де знаходиться найближчий "Пункт незламності", скільки там місць і про умови на ньому можна буде в застосунку “Дія” ця послуга буле доступна для всіх користувачів.

З пониженням температури у разі відключення електричної енергії впродовж двох годин будуть відкриті всі "Пункти незламності" на території області.

Також в цьому році всі "Пункти незламності" будуть забезпечені інтернетом.