Сьогодні під головуванням заступника очільника Одеської ОВА Сергія Кропиви відбулося перше засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Члени робочої групи - представники ОВА, СБУ, прокуратури та Нацполіції.

Дата: 12.10.2023 21:16

Основна мета - контроль за видатками усіх бюджетів регіону. Платники податків зараз працюють в екстремальних умовах, тому абсолютно неприпустимо обкрадати їх, а разом з ними пенсіонерів, лікарів, вчителів і головне - наших військових!

Традиційно, саме в тендерах криється найбільша корупція - до них наша особлива увага.

«Корупція неприпустима у будь-які часи, а тим паче в умовах повномасштабної війни. Жодних подвійних стандартів та толерування зловживань ресурсами платників податків чи службовим становищем» – наголосив Сергій Кропива.

Інформація про роботу групи буде розміщуватись на сайті Одеської ОВА в розділі «Публічні закупівлі».