Радниця - уповноважена Президента України з безбар'єрності Тетяна Ломакіна: "Усі роботодавці України матимуть справу з ветеранами.

Дата: 03.10.2023 11:15

Хтось вже зараз зустрічає своїх демобілізованих співробітників і співробітниць та приймає на роботу вчорашніх воїнів, а іншим потрібно готуватися до цього, адже, зважаючи на кількість учасників та учасниць бойових дій, ринок праці докорінно зміниться.

Багато ветеранів отримали травми та зараз знаходяться на реабілітації та відновлюють функції, що потрібні їм на ринку праці. Працюють програми професійного навчання та перенавчання для учасників бойових дій, проєкти з підтримки ветеранського бізнесу. Доопрацьовується проєкт закону України про працевлаштування людей з інвалідністю.

Але й роботодавці можуть багато що зробити, щоб спростити адаптацію ветеранів на робочих місцях. Тому я хочу порадити всім статтю Forbes Ukraine, в якій вони зробили ТОП-25 роботодавців країни для ветеранів.

У статті ми знаходимо не лише перелік компаній, а й історії працевлаштованих ветеранів. Ця інформація може стати натхненням для інших роботодавців та підказати їм дієві механізми й практики".

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree