Березівського району Одеської області

На Одещині відзначили міжнародний День студентського спорту

Дата: 22.09.2023 09:07

20 вересня Одещина разом з усім світом та Україною долучилася до відзначення міжнародного Дня студентського спорту.

Студентський спорт – це основна складова розвитку молоді, її гарту як фізичного, так і духовного, виховання патріотичної, сильної, незламної та непереможної нації. А наші студенти славляться своїми спортивними досягненнями.

Так сьогодні, понад 80 студентів із закладів вищої та фахової передвищої освіти області зібралися разом, аби взяти участь у флешмобі, активній руханці та студентському марафоні під назвою «Подорож країною, єдиною Україною».

Марафон відбувся у форматі забігу із пунктами позначень конкретного міста України із початкової точки біля території стадіону «Чорноморець» та кінцевою – пляжу «Дельфін».

Основна мета заходу - популяризація спорту серед здобувачів освіти, відповідно до Плану заходів проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед учнів та студентів на 2023-2024 навчальний рік.

Захід організовано Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації спільно з Одеським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки за ініціативи та підтримки Президента України.