В рамках проєкту «Пліч-о-пліч» триває відновлення населених пунктів Херсонщини. Будівельники з Одещини продовжують робити свою справу по відновленню постраждалих внаслідок збройної агресії рф підшефних населених пунктів на Херсонщині.

Дата: 16.09.2023 17:07

Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі 9 житлових будинків.

️В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади замінено покрівлю на 10 житлових будинках ще 2 будинки наразі в процесі відновлювальних робіт.

️В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади на цьому тижні завершено роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду 5 житлових будинків.

Працюємо далі!

Будуємо, допомагаємо, разом перемагаємо!