Березівського району Одеської області

Освітньо-грантова програма «Міцність»

Дата: 31.08.2023 13:18

💪🏻 Освітньо-грантова програма «Міцність». Незламні підприємці зможуть отримати $3000 на розвиток бізнесу

Підтримуємо бізнес, який постраждав під час повномасштабної війни. 60 малих і середніх підприємств зможуть пройти навчання та отримати фінансову допомогу для відновлення діяльності.

Програма доступна для бізнесів з

🏙️ Одещини

🏙️ Харківщини

🏙️ Дніпропетровщини

Підприємці з цих регіонів зможуть відвідати воркшопи, майстер-класи, лекції та семінари. Учасники покращать навички в плануванні бізнесу, маркетингу, міжнародній торгівлі, розвитку інновацій, психологічній стійкості тощо.

Долучайтеся

👉🏻 Офлайн у центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі та Кривому Розі

👉🏻 Онлайн від центру Дія.Бізнес у Харкові

За результатами програми буде обрано 20 бізнесів, які презентують найпрогресивніші ідеї відновлення діяльності. Вони отримають допомогу в $3000 на закупівлю нового обладнання, ремонт приміщення, запаси сировини та інших необхідних витрат для розвитку бізнесу.

Подавайте заявку на участь до 8 вересня (23:59) — https://business.diia.gov.ua/.../zapuskaemo-osvitno...

Будуємо країну підприємців разом 👥

Освітньо-грантову програму «Міцність» організовано мережею центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та державної установи Офіс з розвитку підприємництва та експорту. Програма реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».