ОДЕЩИНА УСПІШНО ПРОВЕЛА ОСНОВНУ СЕСІЮ НМТ-2023

Дата: 21.06.2023 15:21

ОДЕЩИНА УСПІШНО ПРОВЕЛА ОСНОВНУ СЕСІЮ НМТ-2023

З 7 по 20 червня 2023 року для вступників регіону тривала гаряча пора – вони проходили випробування у вигляді національного мультипредметного тесту (НМТ).

В Одеській області в основній сесії НМТ взяли участь 15 357 абітурієнтів. Явка в тимчасових екзаменаційних центрах щодня становила понад 94% учасників. Для забезпечення 20 змін тестувань у межах основної сесії було створено та задіяно 57 тимчасових екзаменаційних центрів (ТЕЦ) у 25 територіальних одиницях.

Наявність повітряних тривог, а також аварійні відключення електроенергії та перебої з інтернетом суттєво не вплинули на роботу ТЕЦ. Всі учасники НМТ своєчасно спускалися до сховища, а після завершення тривоги поверталися до робочих місць.

До роботи в ТЕЦ були залучені 630 педагогічних працівників та інших фахівців. Координацію та оргсупровід проведеня НМТ забезпечував Департамент освіти і науки Одеської ОВА та Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Офіційні результати тестування за шкалою 100–200 балів будуть оголошені 28 червня.

Бажаємо кожному учаснику високих балів! 🇺🇦