Підтримуємо Херсонщину разом!

Дата: 10.06.2023 14:44

Підтримуємо Херсонщину разом!

Співробітники Головного управління ДСНС України в Одеській області та поліцейські Одещини, що несуть службу у складі зведеного загону в Херсонській області, з першого дня катастрофи, спричиненої підривом окупантами Каховської ГЕС, роблять все можливе, аби врятувати людей з підтоплених районів Херсонщини та евакуювати тварин. Допомогу надають всім, але насамперед опікуються людьми похилого віку, інвалідами та сім'ями з маленькими дітьми.

Також до допомоги долучились представники комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» та одеські волонтери.

Рятувальні роботи продовжуються попри обстріли з боку рф та супутні складнощі.

Ще раз нагадуємо кожному не нехтувати своєю безпекою і в разі виникнення небезпечних ситуацій одразу звертатися до оперативних служб.

Разом ми впораємося!

За оперативною інформацією про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Одеської області слідкуйте на фейсбук сторінці ДСНС України в Одеській області https://www.facebook.com/DSNSODE

ГУНП в Одеській області https://www.facebook.com/gunp.odesa

#russiaisaterroriststate #екоцид #наслідкикатастрофи #ліквідація_наслідків #евакуація #гумдопомога