Повідомлення про намір комунального підприємства "Чогодарівське" здійснити встановлення тарифу на послугу централізованого водопостачання

Дата: 18.05.2023 09:29

Повідомлення

про намір комунального підприємства «Чогодарівське> здійснити встановлення тарифу на послугу централізованого водопостачання

Шановні споживачі!

З метою підвищення якості надання послуг, стабілізації фінансово-економічного стану підприємства, враховуючи зростання мінімальної заробітної плати, підвищення ціни на електроенергію, паливно-мастильні матеріали та вартість ремонтних робіт, на виконання пункту 2 розділу ІІ “Порядку інформування споживачів про намір встановити тарифи на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності”, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, комунальне підприємство “Чогодарівське" Чогодарівської сільської ради доводить до відома споживачів про намір встановити з 18-го червня 2023 року єдиний тариф на послуги з централізованого водопостачання для усіх груп споживачів у розмірі 22,11грн./м3;:

Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» передбачено встановлення тарифів на комунальні послуги на рівні, що буде покривати економічно обґрунтовані витрати в собівартості цих послуг та інвестиційну складову.

Структура планових тарифів:

Найменування показників Централізоване водопостачання

Тис.грн на рік грн/м3

1 Виробнича собівартість, у тому числі: 713,195 16,78

1.1 прямі матеріальні витрати, у тому числі: 442,614 10,41

1.1.1 електроенергія 419,113 9,86

1.1.2 матеріали, запасні частини та інші матеріальні ресурси (ремонти) 23,501 0,55

1.2 загальновиробничі витрати, у тому числі: 270,581 6,37

1.2.1 витрати на оплату праці найманих працівників 9,020 0,21