ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 03.05.2023 11:29

ОГОЛОШЕННЯ!

Чогодарівська сільська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади координатора (фахівця) заходу в рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України».

Вимоги та критерії

до  координатора (фахівця) заходу в рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»

1. Координатор (фахівець) заходу в рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» - це фізична особа, яка організовує та проводить заходи з оздоровчої рухової активності в рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», що визначені Положенням про соціальний проект «Активні парки – локації здорової України», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2021 року №326, для усіх категорій громадян, у тому числі осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб.
  2. Координатор (фахівець) заходу повинен відповідати таким вимогам:
  1. освітній рівень: перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальністю «фізична культура і спорт», «фізичне виховання і спорт»;
  2. вільне володіння державною мовою;
  3. без вимог до стажу роботи;
  4. наявність професійних компетентностей: вміння надавати першу долікарську допомогу у разі потреби; вміння використовувати спортивні споруди, інвентар та обладнання; навички планування та звітування спортивної роботи; знання законодавства України при підготовці та проведенні заходів з оздоровчої рухової активності в рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України».

За додатковою інформацією звертайтесь у відділ освіти, культури та молодіжної політики Чогодарівської сільської ради, за адресою:

66822, вулиця Шкільна,1, с. Чогодарівка.

Строк прийняття документів до 08.05.2023 року.