МІСТО ГЕРОЇВ БОРОДЯНКА ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ РІШУЧІСТЬ

Дата: 01.04.2023 13:32

МІСТО ГЕРОЇВ БОРОДЯНКА ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ РІШУЧІСТЬ

Коли на початку березня 2022 року російські війська проривалися до Києва, Бородянка опинилася на головному їхньому шляху до столиці. В ній не було жодних військових об’єктів, але, зіткнувшись зі спротивом цивільного населення, окупанти знищили значну частину селища обстрілами та бомбардуваннями.

Під час боїв за Бородянку російська армія, серед іншого, розбомбила з літаків 8 багатоквартирних будинків, а під час подальшої окупації не давала розбирати завали та розстрілювала мирних жителів із вогнепальної зброї. За даними поліції, станом на травень 2022 року в селищі знайшли 41 загиблого під завалами будинків і ще понад 300 — в похованнях, зроблених місцевими жителями. Руйнування в Бородянці стали наймасштабнішими в Київській області.

Росіяни чомусь вірили, що українці нібито не будуть боротися. Але мільйони людей – кожен і кожна так, як могли – показали окупанту, що Україна не покориться ворогу.🇺🇦

#МістаГероїв – історії реальних народних героїв, які надихають, яким довіряють, які мотивують.