Під головуванням Чогодарівського сільського голови Миколи ЗАЯЦ   21 березня 2023 року проведена щотижнева апаратна нарада.

Дата: 21.03.2023 12:00

Фото без опису Під головуванням Чогодарівського сільського голови Миколи ЗАЯЦ   21 березня 2023 року проведена щотижнева апаратна нарада, під час якої були розглянуті важливі  питання щодо життєдіяльності громади.

Серед актуальних питань, які були розглянуті під час наради, це питання благоустрою населених пунктів Чогодарівської громади – упорядкування та приведення у належний стан території об’єктів комунальної власності та домоволодінь мешканців громади, висадка дерев та кущів, тощо.

Також під час наради були розглянуті питання бюджетної, освітянської та соціальної сфер життєдіяльності громаді.

За результатами наради працівникам ради надані відповідні доручення.