14 березня в День добровольців ми вшановуємо хоробрих чоловіків і жінок, які стали на захист України.

Дата: 14.03.2023 13:48

День добровольців 2023 / фото t. me_V_Zelenskiy_official 4

Щороку 14 грудня в Україні відзначають День добровольців. Свято засноване, щоб гідно вшанувати хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини. На жаль, чимало добровольців з 2014 року загинуло за Україну. Особливо важливо пам'ятати про їхні подвиги під час повномасштабної війни в Україні.

Дата Дня добровольця 14 березня обрана на честь подій 2014 року. Добровольці з Самооборони Майдану прибули на військовий полігон у Нових Петрівцях. З них сформували Перший добровольчий батальйон, який брав участь в АТО.

Одним з найвідоміших добровольчих батальйонів в наш час є полк "Азов", сформований в травні 2014 року в Маріуполі. Також з лютого 2023 року в Україні почала формуватися "Гвардія наступу"- штурмові бригади, які набирають добровольців для протистояння російській агресії.

Вітаю всіх чоловіків та жінок - добровольців у ЗСУ! Нехай вдома вас завжди чекають рідні і дорогі серцю люди. Бажаємо вам спокійного і мирного неба над головою. Ми пам'ятаємо подвиг загиблих героїв, адже пам'ять завжди буде в наших серцях. Вони для нас приклад мужності і любові до України!

З повагою сільський голова Микола ЗАЯЦ.