“Буревій”, “Сталевий кордон”, “Лють”: хто входить у “Гвардію наступу”?

Дата: 23.02.2023 14:38

“Буревій”, “Сталевий кордон”, “Лють”: хто входить у “Гвардію наступу”?

editor

“Гвардія наступу” — це об’єднана назва для бригад, які посилять Сили оборони та звільнення окупованих територій України, говорить міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

👮‍♂️Міністр підкреслив, що рішення створити штурмові бригади прийняли працівниками МВС, які “мають достатньо люті, щоб бити ворога”.

“Багато наших військовослужбовців, які боронили та боронять нашу країну, вийшли з ініціативою набрати людей в такі підрозділи. Тому було прийнято рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, об’єднати в такі бригади. Ми вже почали формувати такі підрозділи, які націлені на те, щоб звільнити наші території та стати на міжнародно визнані кордони. Це наша найближча мета”, — розповів генерал Клименко.

❓ТО Ж ЯК ВСТУПИТИ, ЩО ПО ОПЛАТІ ТА ПІЛЬГАХ?

Усі, хто вступає на службу у ці новостворені бригади, матимуть такі самі пільги і гарантії, як і у ЗСУ.

А саме:

✅ можливість отримати вищу освіту у військових вишах під час служби — безплатно або пільгово;

✅ щорічна відпустка, тривалість якої зростає з вислугою років;

✅ окрім загального страхового стажу, служба зараховується до стажу державної служби;

✅ право на пенсію після 25 років календарної служби, зокрема й за змішаним з цивільним стажем.

👮‍♂️Військовослужбовці усіх підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні протягом не менше 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій.

Передбачається ще більше різноманітних пільг та прав. Починаючи із безплатного та позачергового медичного обслуговування та 75-відсоткової знижки на комунальні послуги аж до дострокового виходу на пенсію.

Також йдеться про право використовувати щорічну відпустку у будь-який час та отримувати ще 14 днів додаткової відпустки зі збереженням зарплати.

І це далеко не всі пільги та переваги такої служби. Найголовніша з них — це унікальна можливість отримати досвід, професію, винагороду. Та головне — утилізувати російських окупантів на рідній землі. Стати частиною історичних переможних подій.

❓Як стати частиною “Гвардії наступу”?

Є три способи:

📄 заповнити анкету на сайті storm.mvs.gov.ua. У заявці потрібно вказати бажаний підрозділ, вік, наявність військового досвіду, спортивних досягнень та інші особисті дані. За вказаними у анкеті контактами надійде відповідь і подальші інструкції;

☎️ зателефонувати на гарячу лінію: 080 010 00 20. Там мають проконсультувати щодо всіх запитань, а також підказати, куди прийти та які документи взяти з собою;

🏢 подати заяву особисто через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

🗂 Орієнтовний перелік документів, необхідних для вступу в бригади:

✔️ Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту;

✔️ Трудова книжка, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;

✔️ Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;

✔️ Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

“Записатися можна онлайн, заповнивши анкету і протягом години передзвонить оператор і проконсультує, у який рекрутинговий пункт прийти, їх по Україні вже понад 140. Адреси цих пунктів є на сайті, кожен доброволець може прийти в найближчий такий пункт, — каже глава МВС Ігор Клименко. – Кожен кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тест”.