В Чогодарівській сільській  раді відбулася  апаратна нарада.

Дата: 14.02.2023 14:17

Фото без описуВ Чогодарівській сільській  раді відбулася  апаратна нарада.

Сьогодні, 14 лютого, під головуванням Чогодарівського сільського голови Миколи ЗАЯЦ відбулась щотижнева апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих мирних громадян та захисників України внаслідок повномасштабного вторгнення росії на  територію України.

Після чого було розглянуто  поточні питання  діяльності громаді та визначено головні  завдання на найближчий період. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств громади доповіли про стан справ  та озвучили актуальні питання на поточний тиждень.

Особливу увагу було приділено питанням наповнення бюджету громади, соціального захисту мешканців  громади, забезпеченню безперебійної роботи закладів освіти та охорони здоров’я.

За результатами наради, Чогодарівський сільський голова Микола ЗАЯЦ надав відповідні доручення.