В  Чогодарівській сільській раді   відбулось  в засідання  сесії сільської ради.

Дата: 03.02.2023 11:07

В Чогодарівській сільській раді відбулось засідання сесії

На засіданні сесії ТГ розглянули  низку важливих питань щодо життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

Основні питання, що були включені в порядок денний, стосувались бюджетної, соціальної   політики  та інші питання.

Начальник фінансового відділу Чогодарівської сільської ради доповіла про виконання бюджету Чогодарівської громади за 2022 рік та про внесення змін до рішення Чогодарівської  сільської ради «Про бюджет Чогодарівської  сільської територіальної громади на 2023 рік» та про передачу субвенцій на виконання програм.

За результатами розгляду питань, які  розглянуто на засіданні сесії прийнято відповідні рішення.