ОДЕЩИНА ОТРИМАЛА 90 ГЕНЕРАТОРІВ ВІД МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ

Дата: 17.01.2023 14:07

ОДЕЩИНА ОТРИМАЛА 90 ГЕНЕРАТОРІВ ВІД МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ

Прес-служба

40 генераторів, які Одеська область отримала від команди американського Проекту UCBI – III «Зміцнення громадської довіри», за дорученням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, розподілено між районними військовими адміністраціями, громадами та низкою стратегічно–важливих установ.

1 4

«Від міжнародних партнерів зі Сполучених Штатів Америки наша область раніше вже отримувала два надпотужних генератори, які наразі, в періоди відключення електроенергії, забезпечують роботу головного корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні та одного з важливих об’єктів критичної інфраструктури Одеської області. А нова партія генераторів сприятиме роботі значно більшій кількості важливих об’єктів соціальної інфраструктури та пунктів незламності, що дозволить тим самим забезпечити надання необхідних послуг населенню» – говорить Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Окрім цього, в рамках реалізації Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), наш регіон отримав ще 50 генераторів.

«По 5 генераторів надійшли до Арцизької, Балтської, Білгород-Дністровської, Болградської, Визирської, Доброславської, Кодимської, Саф’янівської, Южненської та Чорноморської міської громад, які є партнерами проєкту від Одеської області. В розмові з керівництвом усіх районів та громад закцентував їх увагу на тому, аби вони продумано розподілили генератори по важливим об’єктам у себе на місцях, які Одещина отримує як гуманітарну допомогу» – зазначив Максим Марченко.

2 4