В Чогодарівській громаді відкрився перший «Клас безпеки»

Дата: 28.12.2022 11:08

В Чогодарівській громаді відкрився перший «Клас безпеки»

В  Чогодарівському закладі загальної середньої освіти  27.12.2022 р.  відбулось урочисте відкриття першого в громаді «Класу безпеки», в якому взяли участь Чогодарівський сільський голова Микола ЗАЯЦ, начальник відділу освіти Березівської районної державної адміністрації Ольга ГАВРИЛЮК, заступник начальника Березівського районного управління головного управління ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту Сергій КУЗЬМЕНКО, провідний фахівець цивільного захисту Головного управління ДСНС Олександр Ковальчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Чогодарівської сільської ради Неля  ВИСОЦЬКА, в.о. директора Бранкованівського закладу загально середньої освіти Віталій КРАВЦОВ та представники від Ширяївської селищної ради.

Основною метою створення «Класу безпеки» є посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування в учнів знань правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги.

У «Класі безпеки» був проведений перший урок для учнів 10 класу на тему: «Безпечна школа. Правила протипожежної безпеки в школі і вдома». Діти мали змогу ознайомитися з первинними засобами пожежогасіння, згадали правила протипожежної безпеки та інше.

На уроці діти отримали корисну інформацію від полковника служби цивільного захисту Сергія КУЗЬМЕНКО та провідного фахівця цивільного захисту Головного управління ДСНС  Олександра КОВАЛЬЧУКА.

Керівництво школи подякувало всім за співпрацю у відкритті «Кабінету безпеки».

Тримаємо освітянський фронт заради життя і безпеки наших дітей!