Привітання голови Чогодарівської сільської ради з Днем Козацтва та з величним святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 09:30

Шановні захисники нашої незалежної України!!!

Разом з величним святом Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисника України, День Українського козацтва та 78-річницю створення УПА!

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. У цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Країна сильна силою своїх людей. Цю істину щоденним подвигом підтверджують наші військовослужбовці й медики, волонтери і тисячі небайдужих громадян, які там, на лінії оборони. Нам є ким і чим пишатися! Наші воїни це і є наша національна гордість.

Нехай Пресвята Богородиця, яка століттями вважалась захисницею доблесного українського воїнства, візьме під своє покровительство усіх захисників України, дарує їм і усім нам мудрості, витримки й сил на цьому шляху. Бажаю усім доброго здоров’я, миру і злагоди, можливості виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою та шаною Микола ЗАЯЦ