КОНКУРС НА КРАЩЕ ФОТО У ВИШИВАНЦІ

Дата: 21.01.2022 13:35

Возможно, это изображение (1 человек и текст «CH слуга народу >> "<конкурс! 3 днем соборності украёни! степан чернявський народний депутат украёни»)

У суботу, 22 січня, Україна традиційно відзначає День Соборності. Свято, яке постійно нагадує: Україна — єдина держава, а українці — єдиний народ ????????????????????????

І до цього свята, за ініціативи та підтримки народного депутата України Степан Чернявський , я, Лилия Зыбо , як помічниця Степана Миколайовича, оголошую від його імені конкурс! ????????????

Тож, шановні мешканці Петровірівської, Старомаяківської, Ширяївської та Чогодарівської громад , пропонуємо всім прийняти участь. ???????????? Конкурс триватиме 6 днів - з сьогодні, 19.01, і до 25.01 ????

А щоб стати учасником, потрібно виконати дуже прості умови:

???? Пофантазувати та зробити креативне фото з вишиванкою ????

???? Розмістіть його у групі Горизонти Ширяївщини (офіційна група) ?

???? В описі обов’язково зазначте: «БЕРУ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ВІД @СТЕПАНА ЧЕРНЯВСЬКОГО #НашаСоборність????????» додайте своє ім’я, громаду та декілька слів про саме фото. ????????????

??????????????????? Якщо ви сім’я і хочете брати участь разом, то можете викласти з однієї сторінки ваше загальне фото, а потім кожен своє індивідуальне фото окремо ????????????????‍?????????????????? Так і цікавих робіт, і шансів на перемогу більше????

Переможців оберемо та оголосимо у цій групі 26 січня ввечері ?? 1, 2 та 3 місця отримають цінні та круті подарунки ????????

Хай щастить ????????????????????????

#СтепанЧернявський #НардепЧернявський #НашаСоборність