Художня виставка «Барви ромської душі» в Одесі

Дата: 13.12.2021 14:23

Художня виставка «Барви ромської душі» в Одесі

madmin

16 грудня 2021 року о 15:00 в Одеському музеї західного і східного мистецтва» (вул.Пушкінська, 9) відбудеться відкриття виставки художніх робіт «Барви ромської душі».

У галереї Одеського музею західного і східного мистецтва будуть презентовані роботи учнів ромської художньої школи «Ром Арт» (м.Мукачево) та художника-керівника студії Тиберія Йонаша.

Художня виставка «Барви ромської душі» мандрує містами України, її вже встигли побачити у Києві та Дніпрі.

Запрошуємо жителів та гостей Одеси відвідати виставку, що триватиме до кінця року.

Ознайомитись з історією художника можна переглянувши фільм власного виробництва «Суспільнне. UA» «Тиберій Йонаш — ромський художник, який заснував художню школу», знятий в рамках проєкту про представників національних спільнот України «Відтінки України», перейшовши за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=kuyOZoDVenQ».