ГОЛОВА ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ВРУЧИВ ПОЧЕСНІ ГРАМОТИ КАБМІНУ ТА ПОДЯКИ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА, ПРЕДСТАВНИКАМ РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ТА СЕКТОРІВ ЕКОНОМІКИ ОБЛАСТІ

Дата: 13.12.2021 14:07

Новини

Пресс служба

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, в рамках святкових урочистостей, які відбулись в театрі музкомедії ім.Водяного, нагородив представників різних галузей та секторів економіки Одеської області.

З нагоди  50-річчя заснування Інженерно-технологічного інституту   «Біотехніка» Національної академії аграрних наук України, за вагомий внесок у розвиток вітчизняної аграрної науки, біологічних  систем виробництва агробіологічної продукції і застосування біологізації землеробства, багаторічну плідну наукову діяльність задля підвищення конкурентоспроможності вітчизняної сільськогосподарської продукції, забезпечення продовольчої безпеки,

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено:

– Колектив  Інженерно-технологічного інституту «Біотехніка» Національної академії аграрних наук України;

– директора Інженерно-технологічного інституту «Біотехніка», кандидата економічних наук Валентину Крутякову;

– виконуючого обов’язки заступника директора Інженерно-технологічного інституту «Біотехніка», з наукової роботи, кандидата  технічних наук Володимира Бельченка;

– завідувача науково-дослідного сектору технологічних процесів та обладнання промислового виробництва мікробіологічних препаратів  науково-дослідного відділу промислової мікробіології  Інженерно-технологічного інституту «Біотехніка» Ніну Пиляк.

Оголошено  подяку   Прем’єр-міністра України:

• завідувачу науково-дослідного відділу біологічних технологій та інноваційного забезпечення біологічного захисту рослин  Інженерно-технологічного інституту «Біотехніка» Антоніні Барабаш;
  • завідувачу відділу промислової ентомології Інженерно-технологічного інституту «Біотехніка»  Олені Молчановій.

З  нагоди 25-річчя заснування Корпорації виробничих та комерційних підприємств  «Союз», за вагомі трудові досягнення у галузі енергетики,  особисті заслуги у  реалізації державних програм щодо забезпечення національної енергетичної безпеки України, особистий внесок у реалізацію  загальнонаціональної   Енергетичної    стратегії   України  до   2035  року, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено виконавчого директора корпорації Віталія  Дрібнохода та заступника головного інженера Олега Магдича.

З нагоди 150-річчя заснування  Одеського коледжу транспортних технологій  Міністерства освіти і науки України, за вагомий внесок у розвиток та реформування вітчизняної професійно-технічної освіти, підготовку кваліфікованих робітничих кадрів для залізничної галузі України, оголошено подяку  Прем’єр-міністра України директору коледжу Йосипу Дидишку та  викладачу  навчальної дисципліни «Захист України», полковнику Володимиру Прошіну.

За вагомі творчі здобутки у галузі сучасної архітектури, особистий  внесок у розвиток вітчизняної вищої освіти та науки, підготовку висококваліфікованих фахівців та наукових кадрів, активну   міжнародну  громадську   діяльність оголошено подяку  Прем’єр-міністра України, доценту кафедри архітектури будівель та споруд  Одеської державної академії будівництва та архітектури, кандидату архітектури, доценту, лауреату Державної  премії України у галузі архітектури Наталії Мержієвській.

За заслуги у збереженні національної культурної та духовної спадщини, вагомий особистий внесок у розвиток  бібліотечної справи,      впровадження новітніх бібліотечних технологій, плідну науково-просвітницьку діяльність оголошено  подяку  Прем’єр-міністра України завідувачу науково-методичного відділу Одеської національної наукової бібліотеки Світлані Сердюк.

Оголошено подяку  Прем’єр-міністра України, за  вагомі трудові здобутки в сільському господарстві, значний особистий внесок у забезпечення  розвитку  агропромислового виробництва, розбудови багатогалузевого підприємства з вирощування елітного насіння, досягнення високих врожаїв сільськогосподарських культур, вирощування високопродуктивних та високоякісних зернових та технічних культур,  впровадження ефективних форм господарювання заступнику директора з виробництва  Державного підприємства «Експериментальна база  «Дачна» Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення Олександру Семеніхіну.