Дата: 03.11.2021 15:15

Голова Березівської районної державної адміністрації Віталій Лабуш провів зустріч з головами місцевих територіальних громад. В проведенні зустрічі взяв участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. В зв’язку з перебуванням району та Одеської області, в цілому, в червоній зоні коронавірусної хвороби COVID-19 кількість учасників зустрічі була обмежена карантинними нормативними вимогами. Загалом, сьогодні обговорювались ряд надважливих для подальшого функціонування району питань. Зокрема розглянуто:

- хід проведення вакцинації населення, особливо стану вакцинації в освітній сфері;

- можливості співпраці громад району з КНП «Березівська ЦМЛ» в питаннях фінансування установи охорони здоров’я в умовах другої хвилі захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19;

- стан проведення роботи з укладення та затвердження договорів з постачальниками газу для опалення бюджетних установ в зимовий період;

- використання субвенції з державного бюджету соціально економічного розвитку деякими громадами району;

- робота комісії по легалізації заробітної плати;

- утворення комісії з інвентаризації водних об’єктів лісових ресурсів об’єктів комунальної та державної власності, що знаходиться на території територіальних громад.

- передача трудового архіву з власності Березівської районної ради.

В подальшому питання сьогоднішньої наради будуть обговорені з головами всіх 16-ти громад Березівського району.