ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2021 13:29

Новини

Пресс служба

Шановні друзі! Дорогі ветерани!

Прийміть щирі  вітання з Днем  визволення України від фашистських загарбників!

77 років тому на українську землю прийшов довгоочікуваний мир, за  який наші діди та прадіди заплатили найвищою ціною – власним життям.

По закінченні війни в Україні не залишилося практично жодної родини, яка б не зазнала втрат.

Вклад українського народу у перемогу над нацизмом є неоціненним. Ми ніколи не забудемо про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу.

Низько вклоняємося вам, шановні ветерани, за мир і свободу.  Кожен з вас – жива історія України, взірець мужності та патріотизму.  Ми пишаємося вами – справжніми героями!

Вшановуємо хвилиною мовчання пам’ять земляків, що загинули, визволяючи нашу країну від нацистських окупантів. Вічна пам’ять загиблим!

Кожного дня ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто боронив нашу землю від фашистських загарбників, та пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність на Сході України і захищають нас кожного дня.

Зичу ветеранам війни та їх сім’ям, усім мешканцям Одещини міцного здоров’я та довголіття, миру та добробуту, затишку і тепла.

Нехай розвивається наша рідна земля, а життя кожного з вас буде сповнено впевненістю у завтрашньому дні!

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький