Надання послуг Ширяївського районного ЦЗ

Послуги Центру Зайнятості.doc

Інформація за телефоном: 048-58-21-459

Надання послуг Ширяївського районного ЦЗ

Наша мета – максимально допомогти лю-дині, яка звер-нулася до нас.

Головний принцип діяльності державної служби зайнятості – це індивідуалізований підхід до оцінки потреб і можливостей кожної людини та надання максимальної допомоги у працевлаштуванні й укомплектуванні вакансії.

Фахівцями центру зайнятості та нашими партнерами проводяться різноманітні заходи – семінари, тренінги, зустрічі з роботодавцями. Участь в них допоможе підвищити вашу конкурентоспро-можність на ринку праці, здобути нові знання та досвід.

Насамперед, це послуги з пошуку постійної або тимчасової роботи. Служба зайнятості має одну з найбільших баз даних вакансій по всій Україні, які оновлюються онлайн.

У нас ви можете отримати профорієнтаційні послуги. Фахівець з профорієнтації допоможе визначитися з вибором професії. Для цього у нас є сучасні інструменти: профорієнтаційні та психологічні тести.

Ми пропонуємо професійне навчання на замовлення роботодавця професіям, які затребувані на ринку праці, з подальшим працевлаштуванням, якщо роботи за вашим фахом не знайшлося.

У разі відсутності підходящої роботи особі, яка звернулася з відповідною заявою, може бути надано статус безробітного. Служба зайнятості виплачує допомогу по безробіттю на період пошуку роботи.

Для більш детальної інформації звертайтеся, будь ласка, за адресою: смт. Ширяєве, вул. Соборна 135А, або за телефоном 048-58-21-459